Statystyki

Produktów:
1174
Kategorii:
35
Promocje:
0

O Mhouse

Właścicielem sklepu internetowego Mhouse jest firma Nice - lider w sprzedaży automatyki dla domu. Dla zaspokojenia rzeczywistych potrzeb odbiorców indywidualnych, ponad 10 lat temu Nice stworzył linię napędów do samodzielnego montażu Mhouse, podporządkowaną w całości idei ,,zrób to sam”.

Mhouse to ciekawa i rewolucyjna w swej koncepcji rodzina siłowników i akcesoriów wspomagających zaprojektowana i wykonana specjalnie dla grona odbiorców indywidualnych. Dedykowana jest ona tym użytkownikom, którzy podejmą się samodzielnego montażu i uruchomienia swojego napędu do bramy.

Produkty Mhouse zawierają rozwiązania techniczne maksymalnie ułatwiające instalację i uruchomienie systemu automatyki, gwarantujące bezpieczeństwo podczas montażu i późniejszej eksploatacji. System dwużyłowej szyny zasilająco – sygnałowej „ECSbus” do niezbędnego minimum ogranicza ilość przewodów elektrycznych, koniecznych dla obsługi systemu automatyki. Przemyslany system kodów barwnych i niewrażliwość na zmianę biegunowości zapobiega pomyłkom podczas podłączania przewodów i gwarantuje prawidłowe wykonanie instalacji. Nadajniki radiowe (piloty), dołączone do każdego zestawu, są już fabrycznie „wczytane” do centrali sterującej i w związku z tym – gotowe do sterowania bramą, z możliwością wykorzystania kilku trybów jej obsługi. Prosty proces programowania centrali (zmiany ustawień fabrycznych) może dopasować jej sposób działania do indywidualnych wymagań użytkownika. Przemyślany i skuteczny system awaryjnego wysprzęglania siłownika, niezbędny przy awarii zasilania, umożliwia łatwe odblokowanie automatu – nawet jedną ręką.

Zanim kupisz

Gwarancje reklamacje i zwoty

Gwaranjce i reklamacje

Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

Sklep jest w trybie podglądu

Nasz sklep obsługuje płatności PayU

{nocache:8a717d501ca5aea0d5ebec9303c433b0#0}
Click Shop | Hosting home.pl