UWAGA!!!

Uprzejmie informujemy iż wszystkie zamówienia złożone w dniach od 11-20 lipca 2018 zostaną zrealizowane po 20 lipca 2018 roku.

Statystyki

Produktów:
1167
Kategorii:
33
Promocje:
0

Twój koszyk jest pusty.

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu.

Zwrot towaru (odstąpienie od umowy)
W terminie 14 dni od otrzymania towaru możliwy jest zwrot towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Szczegółowe informacje dostępne są na podstronie: Gwarancje reklamacje i zwroty.

Gwarancja
Na każdy produkt sprzedawca udziela dwudziestoczteromiesięcznej gwarancji. Szczegółowe informacje można znaleźć na podstronie: Gwarancje reklamacje i zwroty.

 

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczenia towaru bez wad.

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

----------------------------
Sprzedający:
Nice Polska Sp. z o.o.

ul Parzniewska 2a
05-800 Pruszków
Polska

tel.: 22 759 40 42
email: sklep@mhouse.pl

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego | KRS 0000023328 | NIP PL 952-12-40-786 | Kapitał zakładowy spółki: 1.000.000 PLN

Zanim kupisz

Gwarancje reklamacje i zwoty

Gwaranjce i reklamacje

Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

Sklep jest w trybie podglądu

Nasz sklep obsługuje płatności PayU

Click Shop | Hosting home.pl